• شرایط و ضوابط استفاده از سایت

  استفاده از فروشگاه فرش شاهکار مشهد به معنی آگاهی و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد

  خرید کالا از فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد. اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

  کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد. فروشگاه فرش شاهکار مشهد هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشی از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

  تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. ارتباط فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد باکاربران ازطریقwww.shahkarmashhad.com و یا تلگرام مندرج در قسمت پایین سایت و با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد.

  فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 • شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

  از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد ، سایت www.shahkarmashhad.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

  فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی فرش شاهکار مشهد درج نموده است.

  ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. بعد ازاتمام موفقیت آمیز فرایند خرید در فروشگاه اینترنتی جادوی فکر اطلاعات خرید شما از طریق پیامک به شماره ای که در قسمت اطلاعات ثبت کرده اید، ارسال خواهد شد. شرایط حمل و تحویل کالا

 • شرایط و ضوابط ارسال کالا

  ارسال کالا در این فروشگاه تنها از طریق پست بوده و نکته قابل توجه این می باشد که هزینه پستی خرید های بالای ۳/۰۰۰/۰۰۰ ریال بصورت رایگان و از سمت فروشنده تامین میگردد.

  ارسال در شهر تهران بنا بر حجم سفارش به وسیله وانت بار یا پیک موتوری انجام می پذیرد.