اخبار و اطلاعات
فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه
فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه

با ورود صنعت فرش ماشینی به ایران و تولید فرش‌های مختلف ماشینی امکان خرید فرش باقیمت مناسب‌تر برای بسیاری از خانواده‌ها فراهم گردید و رفته‌رفته فرش‌های ماشینی در طرح‌های مختلف و در تراکم و شانه‌های گوناگون تولید شد که فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه یکی از انواع این فرش‌ها می‌باشد.

اصول استفاده از رنگ نارنجی
اصول استفاده از رنگ نارنجی


نارنجی رنگی پر انرژی، بازیگوش و صمیمی است. پس برای اتاقی که در آن همهٔ خانواده و گاهی دوستان دور هم جمع می‌شوند بسیار مناسب است. رنگ شادی، خوشبینی و ایجاد روابط اجتماعی بالا است و در دکوراسیون احساس شادی و هیجان بالایی با خود به همراه خواهد آورد.

دکوراسیون تابستانی منزل
دکوراسیون تابستانی منزل

یکی از ایده ها و ترفندهای دکوراسیون همگام بودن با فصل است؛ رنگ های روشن و شاد مثل زرد، نارنجی و قرمز که مناسب یک دکوراسیون تابستانی است بکار ببریم و تاثیر رنگ هایی خنک مثل آبی و سفید را فراموش نکنیم.

تزیین راهرو منزل
تزیین راهرو منزل

تزیین راهرو ورودی منزل به عنوان یکی از فضاهایی که در بدو ورود به عنوان اولین فضای دعوت کننده به چشم می آید بسیار حائز اهمیت است.

تزئین راه پله ها
تزئین راه پله ها

راه پله ها معمولا جزو آن فضاهایی هستند که هم بسیار در دکوراسیون داخلی خانه به چشم می آیند و هم به دلیل ریتم و ضرب آهنگی که در اجرایشان دیده می شود پتانسیل و امکان بیشتری برای زیباتر شدن و طراحی دکوراسیون دارند.

 

انتخاب رنگ دیوار
انتخاب رنگ دیوار

قبل از اینکه بخواهید دکوراسیون داخلی منزلی را تغییر دهید - حتی اگر به کوچکی یک دیوار خاص باشد - زمانی را به جستجو و دریافت چیزی که خواهانش هستید اختصاص دهید.

 

 

فرش گرد در دکوراسیون منزل
فرش گرد در دکوراسیون منزل

در این مطلب با ما همراه باشید تا بفهمیم که این نوع فرش برای چه دکوراسیون هایی قابل استفاده خواهد بود.

اتاق نشیمن با رنگ های تیره
اتاق نشیمن با رنگ های تیره

این نکته را باید در نظر داشت که برای نشیمن تیره‌ رنگ، باید وسواس بیش تری داشته باشید تا بیش‌ از حد تیره و باعث دلگیر شدن فضا نشود.

To top