اخبار و اطلاعات
انواع فرش ماشینی در بازار ایران
انواع فرش ماشینی در بازار ایران

جنس کدام نوع از فرش ها مناسب تر است؟ کدام فرش ها کمتر پرز میدهند؟ الیاف به کار رفته در فرش ها چیست؟ آیا آلرژی زا است ؟ دوام کدام نوع بیشتر است؟ در این مقاله قصد داریم تا انواع فرش های ماشینی موجود در بازار را به شما معرفی کنیم. به شما اطمینان می دهیم پس از مطالعه این مقاله مانند یک کارشناس به خرید فرش بروید.

بهترین رنگ فرش
بهترین رنگ فرش

ایرانی ها فرش را مانند یک عضو از خانه خودشان میدانند. امروزه استفاده از فرش های جذاب باعث زیباتر جلوه دادن خانه میشود. حتما شما هم متوجه شده اید انتخاب درست فرش چقدر میتواند ظاهر و زیبایی خانه را تغییر دهد. فرش ها می توانند خانه را بزرگتر و یا حتی کوچکتر نشان دهند. فرش ها می توانند باعث انرژی مثبت در اهالی خانه شوند.

چگونه اندازه مناسب فرش را انتخاب کنیم
چگونه اندازه مناسب فرش را انتخاب کنیم

اندازه های زیادی برای فرش ها وجود دارد. با وجود ماشینی شدن این صنعت تقریبا غیر ممکن است شما اندازه ای از فرش را بخواهید و نتوانید آن را تهیه کنید. اما چگونه میدانید کدام سایز برای فرش شما متناسب خواهد بود.

 

راهنمای خرید فرش
راهنمای خرید فرش

معیار های زیادی در هنگام خرید و انتخاب فرش وجود دارد. از جمله مواد، رنگ، اندازه و خیلی چیز های دیگر که شما می خواهید بهترین باشد. در ادامه این مقاله ما بهترین گزینه های موجود در بازار و همینطور در هر کدام از محل های خانه شما به چه فرشی نیاز است خواهیم پرداخت.

فرش جهیزیه
فرش جهیزیه

برای شروع زندگی یکی از استرس های شیرین برای هر زوج جوانی تهیه جهیزیه است. یکی از اساسی ترین عناصر موجود در جهیزه هر خانمی فرش است. یک تخته فرش متناسب با بقیه وسایل خانه می تواند هر بانویی را به وجد آورد. از طرفی فرش از جمله کالاهایی که بتوان دائم آن را عوض کرد نیست و همینطور هزینه زیادی برای تهیه فرش پرداخت میشود پس باید در انتخاب آن دقت لازم و کافی را داشته باشیم.

11 روش چیدمان فرش و اینکه چطور آنها را بشکنیم
11 روش چیدمان فرش و اینکه چطور آنها را بشکنیم

اگر قصد دارید به بهترین شکل خانه خود را طراحی کنید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. در این مقاله تمامی مواردی را که باید در هنگام طراحی وسایل خانه بدانید بیان شده. از اینکه فرش شما باید چه سایزی داشته باشد و حتی نحوه قرار گیری مبلمان و میزها نسب به فرش چگونه باید باشد؟ به شما اطمینان میدهیم پس از مطالعه این مقاله بهترین انتخاب را خواهید کرد.

خرید فرش برای اتاق کودک
خرید فرش برای اتاق کودک

به طور کلی زمانی که قصد خرید فرش دارید بهتر است که پیش از خرید آن ، کاربردی که از فرش انتظار دارید را در نظر داشته باشید. خرید فرش ماشینی برای اتاق کودک یکی از خریدهای مهم و حساس در زمینه خرید فرش است که باید مورد توجه قرار گیرد. برخلاف تصور ، خرید فرش برای اتاق کودک چندان هم آسان نیست و باید در هنگام خرید فرش برای اتاق کودک نکاتی مورد توجه قرار گیرد که به آنها اشاره خواهیم کرد.

فرش ماشینی؛ خرید اینترنتی یا حضوری؟
فرش ماشینی؛ خرید اینترنتی یا حضوری؟

مزایای خرید از فروشگاه آنلاین  فرش نسبت به  فروشگاه فیزیکی

To top