اخبار و اطلاعات
پاک کردن لکه چای
پاک کردن لکه چای

همه فرش ها و اثاث خانه توسط آب و یا شوینده های مایع پاک نمی شوند. در خصوص لکه فرش و اثاث خانه باید از راهنمای مراقبت از پارچه پیروی کنید و پاک کننده را ابتدا بر روی لکه های کوچکی امتحان کنید و بگذارید پاک کننده خشک شود.

اتاق های بدون پنجره
اتاق های بدون پنجره

پنجره‌ها به فضا حس و حالی باز و سرزنده می‌دهند و باعث ورود نور طبیعی چه در روز و چه در شب به خانه ما می‌شوند. اما با استفاده از راه‌های مشخص می‌توان این حس و حال را به فضای زیرزمین، اتاق زیر شیروانی، آشپزخانه و یا هر اتاق دیگر اضافه کرد.

 

اتاق نشیمن با رنگ های تیره
اتاق نشیمن با رنگ های تیره

این نکته را باید در نظر داشت که برای نشیمن تیره‌ رنگ، باید وسواس بیش تری داشته باشید تا بیش‌ از حد تیره و باعث دلگیر شدن فضا نشود.

افزایش طول عمر و سلامت فرش
افزایش طول عمر و سلامت فرش

مهمترین اصل برای افزایش طول عمر و سلامت فرش رعایت اصول نگهداری فرش به شکل صحیح و اصولی از این هنر زیبای ایرانی است

دکوراسیون ورودی منزل
دکوراسیون ورودی منزل

 اولین فضایی که در هنگام حضور به منزل، تجربه می کنیم ورودی آن است. شکی در آن نیست که حال هوای این بخش از خانه تاثیر بسیار زیادی در روحیه ساکنان و یا حتی مهمانان هر خانه ای خواهد داشت.

 

آباژور کنار مبلی
آباژور کنار مبلی

آباژورها در سبک های مختلف و مناسب با انواع دکوراسیون ها در بازار موجود هستند که آباژورهای ایستادۀ کنار مبلی یکی از پرکاربردترین آنهاست.

شستشوی فرش
شستشوی فرش

معمولا بهتر است که فرش ها را سالی یکبار شستشو دهید. شستشوی کافی، مناسب و کنترل شده فرش ها باعث افزایش طول عمر و صد البته زیبایی آنها خواهد شد. 

تمیز کردن کفپوش
تمیز کردن کفپوش

شما کفپوش لمینت خود را چطور تمیز می کنید؟

To top