اخبار و اطلاعات
نفوذ آب در فرش
نفوذ آب در فرش

اگر به هر دلیلی آب به فرشمان نفوذ کرد چه کنیم؟

 

معیارهای درجه بندی فرش ماشینی
معیارهای درجه بندی فرش ماشینی

فرش های ماشینی در یک رتبه نیستند و براساس بافت و کیفیتشان به انواع مختلفی تقسیم و درجه بندی میشوند، باید دقت داشته باشید فرشی که تهیه میکنید از نظر درجه بندی فرش ماشینی حتما درجه یک باشد چراکه کیفیت و دوام بیشتری خواهد داشت. 

تزیین راهرو منزل
تزیین راهرو منزل

تزیین راهرو ورودی منزل به عنوان یکی از فضاهایی که در بدو ورود به عنوان اولین فضای دعوت کننده به چشم می آید بسیار حائز اهمیت است.

تمیز کردن فرش به‌صورت خشک
تمیز کردن فرش به‌صورت خشک

متد صحیح برای از بین بردن کثیفی و لکه‌ها و در حالت کلی بر تمیز کردن فرش به‌صورت مرتب تأکید بسیاری می‌شود. مهم‌ترین مرحله در تمیز کردن فرش، انتخاب متد صحیح است.

فرش چند شانه بخریم؟
فرش چند شانه بخریم؟

هنگام خرید فرش اولین سوالی که از شما پرسیده میشود این است : فرش چند شانه؟؟

تزئین راه پله ها
تزئین راه پله ها

راه پله ها معمولا جزو آن فضاهایی هستند که هم بسیار در دکوراسیون داخلی خانه به چشم می آیند و هم به دلیل ریتم و ضرب آهنگی که در اجرایشان دیده می شود پتانسیل و امکان بیشتری برای زیباتر شدن و طراحی دکوراسیون دارند.

 

افزایش عمر فرش
افزایش عمر فرش

معمولا اکثر افراد ازاین نکته بیخبرند که عدم تمیزی فرش خود یک عامل مهم در کاهش کیفیت فرش است به این صورت که خود آلودگی فرش و انتقال آن به تارو پود آن تاثیر بسزایی در کاهش مقاومت و کاهش عمر فرش دارد.

 

فرش و اصطلاحات آن
فرش و اصطلاحات آن

ساده‌ترین عنصرها در طرح فرش را نقش مایه می‌گویند که اغلب در واحدهای پیچیده‌تر، ترکیبی است؛ این واحدها به نوبهٔ خود ممکن است در ترکیب یا تسلسل گوناگونی، ترتیب داده شوند تا یک طرح شکل بگیرد.

 

To top